Проекти рішень сесій

2019 рік

Порядок денний 28 сесії 7 скликання

20 лютого 2019 року

 1. Про стан медичного обслуговування мешканців Селищенської територіальної громади.
 2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Селищенської сільської ради за 2018 рік.
 3. Про внесення часткових змін до рішення 10 сесії 6 скликання Селищенської сільської ради від 08.12.2011 р. № 172 «Про затвердження Порядку пайової  участі замовниківу розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Селищенської територіальної громади».
 4. Про внесення часткових змін до рішення 22 сесії 7 скликання Селищенської сільської ради від 31.05.2018 року № 350 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік»
 5. Про участь в шістнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
 6. Про надання дозволів на виготовлення та коригування проектно-кошторисних документацій.
 7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності Селищенської територіальної громади, які будуть виставлені на земельні торги з метою продажу або надання в оренду.
 8. Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок та включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок комунальної власності Селищенської територіальної громади, які виставляються на земельні торги, та затвердження умов їх продажу.
 9. Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності Селищенської територіальної громади, які виставляються на земельні торги, та затвердження умов продажу права її оренди.
 10. Про відмову в наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою та включення земельних ділянок до переліку вільних земельних ділянок комунальної власності Селищенської територіальної громади, які підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах).
 11. Про внесення часткових змін до рішення 18 сесії 7 скликання Селищенської сільської ради від 17.11.2017 р. № 273 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».
 12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пилипчук Г.О.
 13. Надання дозволів на виготовлення проектн.-кошт. док. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Селищенській сільській раді.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Завальнюк О.А.
 15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. Москаленко С.С.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Стенянкіну А.І.
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр.гр. Ткачук Г.В., Войцехівському В.В., Войцехівській Г.Л.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Чуй Л.В.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бабій Н.П.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Журавльову С.Г.
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шутак Н.В.
 22. Про відмову в наданні земельних ділянок гр.гр. Саєнко В.В., Арішиній В.А.
 23. Про надання матеріальної допомоги.

Порядок денний 29 сесії 7 скликання

16 квітня 2019 року

 1. Про розгляд колективного звернення жителів с. Селище щодо умов оренди земельних ділянок водного фонду.
 2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
 3. Про передачу в експлуатацію складових газорозподільної системи.
 4. Про укладення договорів на виконання робіт із землеустрою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, проведення земельних торгів щодо продажу земельних ділянок.
 5. Про припинення дії договору оренди земельної частки-паю, що входить до складу спадщини, у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців з дня відкриття спадщини, в зв’язку із державною реєстрацією права власності спадкоємців на земельну частку-пай.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Гніванський кар’єр».
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоченко М.Л.
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Федчишиній В.І.
 9. Про погодження надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шайдовській М.В.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Гриценюку В.В.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Петруку В.С.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Вінницька бджілка».
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пилипчук Г.О.
 14. Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання Селищенської сільської ради від 04.04.2018 року № 348 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».
 15. Про внесення змін до рішення 24 сесії 5 скликання Селищенської сільської ради від 10.02.2010 року № 1095 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки».
 16. Про надання матеріальної допомоги.