УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/08/2019 року №67 с. Селище
Про результати проведення пожежо-профілактичного відпрацювання на території Селищенської сільської ради

З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки населених пунктів та з метою охорони життя на водних об’єктах Селищенської сільської ради 27 липня 2019 року на території Селищенської сільської ради Тиврівським районним сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області було проведено пожежо–профілактичне відпрацювання житлового сектору громадян (групи ризику) та жителів с. Селище щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та охорони життя людей на водних об’єктах.
В ході відпрацювання було виявлено ряд суттєвих порушень вимог вимог пожежної безпеки, які можуть призвести до виникнення пожежі. З метою усунення виявлених недоліків та забезпечення надійного протипожежного захисту, відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Селищенської сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію «Про результати проведення пожежо-профілактичного відпрацювання на території Селищенської сільської ради» взяти до відома.

  1. Затвердити план заходів щодо покращення протипожежного захисту житлового сектору громадян на території сільської ради (додається).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Криницьку О.В.
Сільський голова В.М.Слободян

Додатки :

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо покращення протипожежного захисту житлового сектору громадян на території Селищенської сільської ради