УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/08/2019 року №70 с. Селище
Про переведення садового будинку в житловий будинок

Розглянувши заяву та подані документи Ліщук О.Б. щодо переведення садового будинку в житловий будинок, відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки», враховуючи позитивний висновок щодо відповідності об'єкта державним будівельним нормам, виданий КП «Вінницьке обласне об'єднане бюро технічної інвентаризації» (звіт від 19.07.2019 року), виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Перевести садовий будинок, що належить на праві власності Ліщук Ользі Богданівні (витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на садовий будинок від 13.06.2019 року, індексний номер – 170337005, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна – 1851281905206), який розташований за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, провул. Заводський, №5, в житловий будинок.

 

  1. Ліщук О.Б. провести реєстрацію права власності вищевказаного житлового будинку відповідно до вимог чинного законодавства.
Сільський голова В.М.Слободян