УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 16/01/2019 року №4 с. Селище
Про встановлення переліку об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт в 2019 році

Розглянувши запит Тиврівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області щодо затвердження переліку об’єктів та видів робіт на яких засуджені повинні відбувати громадські роботи, відповідно до ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 36, 39 Кримінально-виконавчого кодексу України, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Встановити наступні види робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у виді громадських робіт у 2019 році:

            – благоустрій та прибирання території;

            – обкошування газонів;

            – обрізання дерев та кущів, складання гілок;

            – побілка дерев;

            – ремонтні роботи;

            – розчищення снігу;

            – порізка та складування дров.

  1. Встановити перелік об’єктів на яких здійснюється виконання суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт у 2019 році:  адмінбудівля Селищенської сільської ради; Селищенський дошкільний навчальний заклад; Будинок культури села Селище; центральна площа с. Селище та с. Урожайне; кладовище в селі Селище та в селі Урожайне; пам’ятник загиблим воїнам в с. Селище; сміттєзвалище;  автодорога Вінниця-Тиврів (в межах населеного пункту с. Селище); автобусні зупинки; територія прилегла до лісу по вул. Щаслива, Лісова, Травнева, Свободи в с. Селище.
  2. Копію даного рішення направити до Тиврівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Слободяна В.М.
Сільський голова В.М.Слободян