УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/11/2018 року №103 с. Селище
Про дотримання законності і громадського порядку на території сільської ради

Заслухавши інформацію дільничного офіцера поліції сектору превенції Гніванського ВП Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області Кісь Р.В. щодо дотримання законності та громадського порядку на території сільської ради, виконавчий комітет сільської ради відзначає, що відповідно до Закону України «Про національну поліцію» поліція здійснює свою діяльність на засадах відкритості та прозорості в межах, визначених Конституцією та законами України. Поліція забезпечує постійне інформування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також громадськості про свою діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку.
Взаємодія поліції з органом місцевого самоврядування та населенням спрямована на підтримання громадського порядку в громадських місцях, протидії злочинності та профілактиці правопорушень.
За 10 місяців 2018 року дільничним інспектором поліції Кісь Р.В. на території обслуговування було складено 136 адміністративних протоколів за статтями: 109, 152, 173, 173-2, 174, 175-1, 176, 177, 178, 183-1, 187, 192. Виявлено та розкрито 5 злочинів, встановлено адміністративний нагляд 3 особам, переміщено до ІТТ ГУНП 5 осіб, розглянуто 21 заяв та повідомлень.
Проводиться робота щодо своєчасного виявлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах і громадян України, які бажають взяти їх на виховання. Вживаються заходи спрямовані на своєчасне виявлення сімей, де батьки негативно впливають на дітей, вживають алкогольні напої, не виконують обов’язків з їх виховання. Так за 10 місяців 2018 року перевірено 9 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах та два дитячі будинки сімейного типу.
Здійснюється контроль за дотриманням культурно-розважальними закладами, закладами торгівлі нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, заборони продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів. В загальноосвітній школі І-ІІІ ст. с. Селище проведено ряд бесід з питань профілактики наркоманії, алкоголізму.
Разом з тим проблематичними залишаються питання щодо недотримання підприємцями заборони продажу неповнолітнім алкогольної та тютюнової продукції, випадків тютюнопаління та розпивання в громадських місцях алкогольних напоїв.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою поліпшення взаємодії з питань забезпечення законності та правопорядку на території Селищенської сільської ради, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію дільничного офіцера поліції Гніванського відділення поліції Кісь Р.В. про дотримання законності і громадського порядку на території сільської ради взяти до відома.
  2. Роботу дільничного офіцера поліції Гніванського відділення поліції Кісь Р.В.по забезпеченню громадського порядку на території сільської ради визнати доброю.
  3. Виконавчому комітету сільської ради:

3.1. постійно аналізувати стан правопорядку в населених пунктах, розглядати на засіданнях виконкому питання боротьби із злочинністю та правопорушеннями.

3.2. спільно з співробітниками поліції проводити профілактичні заходи, щодо виявлення та взяття на облік осіб, які зловживають спиртними напоями, вчиняють правопорушення, займаються виготовленням спиртних напоїв  для застосування до них впливу відповідно до чинного законодавства.

3.3. проводити  практичні бесіди з учнями школи та рейди по місцю проживання неповнолітніх, схильних до правопорушень щодо запобігання негативним проявам серед неповнолітніх.

3.4. посилити контроль за дотриманням суб’єктами підприємницької діяльності заборони щодо продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів,  випадків тютюнопаління та розпивання в громадських місцях алкогольних напоїв.

  1. Контроль за виконання даного рішення покласти на сільського голову Слободяна В.М.

Сільський голова В.М.Слободян