УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/11/2018 року №118 с. Селище
Про надання дозволу на організацію благоустрою та озеленення території

Розглянувши заяву гр. Куколевського В.В., відповідно до п. 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Селищенської сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл гр. Куколевському Вадиму Вікторовичу на організацію благоустрою та озеленення масиву орієнтовною площею 3,00 га, який знаходиться в межах с. Селище між належною йому земельною ділянкою для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, кадастровий номер земельної ділянки 0524585600:01:002:0200, та річкою Південний Буг (згідно додатку до рішення).

  1. Встановити, що не підлягають благоустрою та озелененню гр. Куколевським В.В. земельні ділянки в межах зазначеного масиву, які рахуються за громадянами згідно даних погосподарського обліку Селищенської сільської ради, а також земельні ділянки, на яких розміщені проїзди загального користування.

  1. Зобов’язати гр. Куколевського В.В., у тому випадку, якщо це передбачено відповідними нормативно-правовими актами України, погодити порядок організації благоустрою та озеленення даної території із відповідним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Селищенського сільського голову Слободяна В.М.
Сільський голова В.М.Слободян