УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/11/2018 року №119 с. Селище
Про надання дозволу на організацію благоустрою та озеленення території

Розглянувши заяву гр. Куколевської В.Л., відповідно до п. 7 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Селищенської сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл гр. Куколевській Валентині Леонідівні на організацію благоустрою та озеленення масиву орієнтовною площею 0,30 га, який знаходиться в межах с. Селище між проїзною частиною вул. Дмитрівської та річкою Південний Буг, напроти належної їй земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер земельної ділянки 0524585600:02:002:0122 (згідно додатку до рішення).

  1. Встановити, що при проведенні благоустрою та озеленення вказаного масиву гр. Куколевською В.Л. мають бути дотримані вимоги до охоронних зон вздовж повітряної лінії електропередач та по периметру трансформаторної підстанції, які знаходяться в межах зазначеного масиву.

 

  1. Зобов’язати гр. Куколевську В.Л., у тому випадку, якщо це передбачено відповідними нормативно-правовими актами України, погодити порядок організації благоустрою та озеленення даної території із відповідним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на Селищенського сільського голову Слободяна В.М.
Сільський голова В.М.Слободян