УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/12/2018 року №124 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Рябчинського Д.А. щодо присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на садовий будинок та земельну ділянку, на якій він розташований, площею 0,0500 га, для садівництва, що належить Рябчинському Денису Анатолійовичу згідно договору купівлі-продажу земельної ділянки від 30 жовтня 2002 року, посвідченого Зданевич С.А., державним нотаріусом Тиврівської державної нотаріальної контори, за реєстровим номером 2632, які рахувалися за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Кооператор», нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Яблунева, №8А.
  2. Рябчинському Д.А. провести реєстрацію права власності вищевказаних об’єктів нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Сільський голова В.М.Слободян