УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/12/2018 року
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Кузнєцової А.Г. щодо присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на садовий будинок, який рахувався за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садове товариство «Світанок» та земельну ділянку, на якій він розташований, площею 0,0509 га, для ведення особистого підсобного господарства, садівництва, городництва, кадастровий номер земельної ділянки – 0524585600:01:003:0022, що належать Кузнєцовій Аліні Григорівні згідно договору купівлі-продажу земельної ділянки від 19 січня 2006 року, посвідченого Максименко Л.А., приватним нотаріусом Тиврівського районного нотаріального округу, за реєстровим номером 98, яка рахувалася за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, садове товариство «Автомобіліст», №3 нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Світанкова, №3.
  2. Кузнєцовій А.Г. провести реєстрацію права власності вищевказаних об’єктів нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.

Сільський голова В.М.Слободян