УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/12/2018 року №128 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Гордієнко Л.З. щодо присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на садовий будинок та земельну ділянку, на якій він розташований, площею 0,05 га, кадастровий номер земельної ділянки – 0524585600:01:003:0274, для ведення садівництва, які належать Гордієнко Лідії Захарівні, згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯЖ №768304, виданого відділом земельних ресурсів у Тиврівському районі 10 жовтня 2008 року, що рахувалися за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Здоров’я», №123,  нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Абрикосова, №10.
  2. Гордієнко Л.З. провести реєстрацію права власності вищевказаних об’єктів нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.
Сільський голова В.М.Слободян