УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/03/2018 року №18 с. Селище
Про заходи щодо проведення двомісячника по благоустрою та поліпшенню санітарного стану населених пунктів

Відповідно до ст., ст. 30, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 лютого 2018 року №142 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області», з метою поліпшення санітарного та естетичного стану територій населених пунктів Селищенської територіальної громади після зимового періоду експлуатації, покращення благоустрою та озеленення території, поліпшення екологічного стану, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Провести з 20 березня по 20 травня 2018 року двомісячник по благоустрою населених пунктів с. Селище та с. Урожайного, в ході якого виконати роботи з санітарної очистки населених пунктів, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, висаджування дерев, квітів, багаторічних трав, вапнування бордюрів тротуарів, розбивки клумб, впорядкування кладовищ, збереження наявних парків, скверів, тощо.
  2. В період двомісячника благоустрою населених пунктів провести 28 квітня 2018 року «День довкілля» – суботник в рамках щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».
  3. Затвердити заходи щодо проведення двомісячника благоустрою територій населених пунктів, що додаються.
  4. Залучати для виконання робіт по санітарному очищенню, благоустрою та озелененню території трудові колективи підприємств, організацій та установ усіх форм власності, органи самоорганізації населення, громадський актив та населення територіальної громади.
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому від 15.03.2017 р.№14 “Про заходи по проведенню двомісячника по благоустрою та поліпшенню санітарного стану населених пунктів”.
  6. Про хід виконання даного рішення заслухати в березні 2019 року, інформує секретар сільської ради Криницька О.В.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Слободяна В.М.
Сільський голова В.М.Слободян

Додатки :

З А Х О Д И щодо проведення двомісячника благоустрою територій населених пунктів