УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/03/2018 року №24 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкт нерухомого майна

Розглянувши заяву Бондарук М.П. щодо присвоєння адреси на об'єкт нерухомого майна, який розташований на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з розширенням меж населених пунктів с. Селище та с. Урожайне, виконавчий комітет сільської ради
В И Р І Ш И В :

  1. Провести зміну адреси земельної ділянки площею 0,0338 га, кадастровий номер земельної ділянки – 0524585600:01:003:0280, для ведення садівництва, яка належить на праві приватної власності Бондарук Майї Петрівні, згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯЗ №25596, виданого Тиврівською райдержадміністрацією 25.05.2009 року, що рахувалася за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Ромашка», №68, присвоївши нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Енергетиків, №1.

  1. В зв’язку зі зміною адреси, Бондарук М.П. звернутись до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою щодо реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Сільський голова В.М.Слободян