УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 22/03/2018 року №26 с. Селище
Про участь в 15 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад

Заслухавши інформацію сільського голови Слободяна В.М. щодо участі в п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Схвалити проекти «Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення частини вулиці І. Франка у с. Урожайне Тиврівського району Вінницької області», «Тепло в садочку – тепло в дитячих душах» та направити їх на 15-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад.
  1. В разі одержання гранту передбачити кошти в сумі 102 000 (сто дві тисячі) гривень для реалізації проекту «Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення частини вулиці І. Франка у с. Урожайне Тиврівського району Вінницької області» та 64 000 (шістдесят чотири тисячі) гривень для реалізації проекту «Тепло в садочку – тепло в дитячих душах».
  1. Доручити підготовку відповідного пакету документів для участі в конкурсі голові громадської організації «Селище» Поступайло Н.Р.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Криницьку О.В.
Сільський голова В.М.Слободян