УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 17/04/2019 року №27 с. Селище
Про відзначення Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Заслухавши інформацію сільського голови Слободяна В.М. про відзначення Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відповідно до Закону України №2539, «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою формування в молодого покоління почуття патріотизму, усвідомлення подвигу борців проти нацизму часів Другої світової війни, виховання поваги до захисників територіальної цілісності нашої держави на Сході України, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити заходи по відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що додаються.
  2. Створити робочу групу з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у складі:                                                                                     Слободян В.М. – сільський голова

      Чернишова Т.М. – заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Селище (за згодою)

         Брига Л.А. – член виконкому

         Поступайло Н.Р. – заступник сільського голови

         Рябчинський М.І – голова ради ветеранів (за згодою).

  1. Відповідальність за підготовку сценарію та проведення мітингу по відзначенню Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні покласти на заступник директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Селище Чернишову Т.М.
  2. Дільничному офіцеру поліції Кісь Р.В. забезпечити охорону громадського порядку під час святкування.
  3. Про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконкому в квітні 2020 р., інформує секретар сільської ради Криницька О.В.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Слободяна В.М.

Сільський голова В.М.Слободян

Додатки :

З А Х О Д И по відзначенню Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні