УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 16/05/2018 року №39 с. Селище
Про роботу щодо запобігання бездоглядності, злочинності та інших проявів серед дітей та підлітків

Заслухавши інформацію секретаря сільської ради Криницької О.В. щодо запобігання бездоглядності, злочинності серед дітей та підлітків, виконавчий комітет сільської ради відзначає, що на території сільської ради постійно проводиться робота щодо попередження дитячої бездоглядності, злочинності та правопорушень серед неповнолітніх. З метою забезпечення змістовного дозвілля та зайнятості учнівської молоді в загальноосвітній школі с. Селище в позаурочний час проводяться різноманітні конкурси та спортивні змагання. Працює Будинок культури та сільська бібліотека. Дільничним офіцером поліції сектору превенції Гніванського ВП Жмеринського ВП ГУНП У Вінницькій області Кісь Р.В. та фахівцем із соціальної роботи Тиврівського РЦСССДМ Кудирко Т.А. проводиться інспектування неблагополучних сімей за місцем проживання. В ході проведених обстежень з батьками проводяться бесіди та надаються інформаційні послуги.
Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання негативним проявам серед неповнолітніх, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячої бездоглядності і безпритульності, виконавчий комітет сільської ради ВИРІШИВ:

  1. Інформацію секретаря сільської ради Криницької О.В. взяти до відома.
  2. Затвердити заходи щодо запобігання бездоглядності дітей, попередження злочинності та правопорушень  серед неповнолітніх  на території сільської ради (додаються).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Поступайло Н.Р.
Сільський голова В.М.Слободян

Додатки :

Заходи щодо запобігання бездоглядності дітей, попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх на території Селищенської сільської ради