УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 15/05/2019 року №40 с. Селище
Про роботу закладів культури щодо організації дозвілля населення

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Будинку культури с. Селище Стропак О.А. щодо організації культурно-масової роботи на території сільської ради, виконавчий комітет сільської ради відзначає, що на території сільської ради функціонують: будинок культури с. Селище, бібліотека с. Селище, клуб-бібліотека с. Урожайне. Працівники культури проводять постійну роботу щодо збереження національної самобутності, формування духовних та естетичних цінностей суспільства, проводять заходи, спрямовані на покращення обслуговування населення громади.
Будинок культури с. Селище приймає активну участь в житті громади. Клубні формування: ансамбль «Мальви» (керівник – Бухов М.І.), клубне формування вокального співу (керівник – Довгань А.С.), хореографічні групи ( керівник – Ляховченко О.В.) проводять ряд культурно-мистецьких заходів, концертів для задоволення культурних потреб різних верств населення територіальної громади.
Клубні формування та окремі представники художньої самодіяльності є постійними учасниками районних та обласних фестивалів: «Різдвяне диво», «Пікнік по-європейськи у районі» (до Дня молоді), Дня Незалежності України, а також концертних програм: «Різдвяна коляда», «Мелодія весни», «Батьківська пісня».
Для найменших глядачів щорічно проводяться заходи до Дня захисту дітей та Свято Миколая.
В будинку культури с. Селище підготовлено та проведено концертні програми до Дня села, новорічно-різдвяних свят та культурно-мистецький захід до дня Івана Купала.
Спільно з бібліотекою с. Селище були проведені вечори-зустрічі до Дня Героїв Небесної Сотні, вшанування жертв Голодомору та річниці Чорнобильської трагедії, Шевченківські читання.
Протягом 2018 року проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень Будинку культури, зокрема ремонт фойє та коридору.
Разом з тим, в роботі закладів культури є певні недоліки. З метою забезпечення оптимального температурного режиму в Будинку культури необхідно замінити вікна на другому поверсі будівлі. Потребує додаткового освітлення глядацька зала. Необхідно провести поточний ремонт фундаменту Будинку культури.
Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради
В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію директора Будинку культури Стропак О.А. взяти до відома.
  2. Роботу керівника закладу культури щодо організації дозвілля населення вважати задовільною.
  3. Директору Будинку культури (Стропак О.А.):

– продовжувати роботу по організації та проведенню масових культурно-виховних заходів;

– залучати громадський актив населених пунктів сільської ради до проведення масових заходів;

– організувати вивчення культурних запитів і потреб населення в сфері організації дозвілля,

– провести підготовку та святкування Івана Купайла, Дня Незалежності України, Дня села.

  1. Секретарю сільської ради Криницькій О.В. проінформувати про хід виконання даного рішення на засіданні виконкому в березні 2020 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Криницьку О.В.
Сільський голова В.М.Слободян