УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 15/05/2019 року №41 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Клопотенка О.М. щодо присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на садовий будинок та земельну ділянку, на якій він розташований, площею 0,0509 га, кадастровий номер земельної ділянки – 0524585600:01:003:0116, для індивідуального садівництва, яка належить на праві приватної власності Клопотенку Олександру Миколайовичу, згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯК №046517 виданого відділом Держкомзему у Тиврівському районі 19 березня 2012 року, що рахувалися за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Вишенька», нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Вишнева, №18.
  1. Клопотенку О.М. провести реєстрацію права власності вищевказаних об’єктів нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.
Сільський голова В.М.Слободян