УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 16/05/2018 року №42 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкт нерухомого майна

Розглянувши заяву Ламаш Н.С. щодо присвоєння адреси на об'єкт нерухомого майна, який розташований на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з розширенням меж населених пунктів с. Селище та с. Урожайне, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Провести зміну адреси земельної ділянки площею 0,05 га, для садівництва, яка належить на праві приватної власності померлому Ламашу Павлу Григоровичу, згідно Державного акту на право приватної власності на землю серія ВН №002482, реєстраційний номер 313, виданого Селищенською сільською радою 14.03.2001 року, що рахувалася за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Здоров’я», присвоївши нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Озерна, №25.

  1. В зв’язку зі зміною адреси, Ламаш Н.С. звернутись до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою щодо реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.
Сільський голова В.М.Слободян