УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 16/05/2018 року №44 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Ситніка О.Д. щодо присвоєння адреси на об'єкт нерухомого майна, який розташований на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв’язку з розширенням меж населених пунктів с. Селище та с. Урожайне, виконавчий комітет сільської ради
В И Р І Ш И В :

  1. Провести зміну адреси садового будинку та земельної ділянки на якій він розташований, площею 0,05 га, для ведення садівництва, яка належить на праві приватної власності Ситніку Олегу Даниловичу, згідно Державного акту на право приватної власності на землю серія ВН №00918, реєстраційний номер 185, виданого Селищенською сільською радою 05.04.2000 року, що рахувалася за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Ромашка», №40, присвоївши нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Енергетиків, №15.

 

  1. В зв’язку зі зміною адреси, Ситніку О.Д. звернутись до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно з заявою щодо реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.