УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/11/2018 року №48 с. Селище
Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Селищенської територіальної громади за перше півріччя 2018 року

Заслухавши інформацію сільського голови Слободяна В.М. про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Селищенської територіальної громади на 2018 рік, відповідно до ст. 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію сільського голови про виконання Програми соціально-економічного розвитку Селищенської територіальної громади на 2018 рік взяти до відома.
  2. Забезпечити ефективне виконання фінансових, трудових та природних ресурсів для виконання всіх заходів передбачених Програмою.
  3. Забезпечити надходження запланованих платежів до сільського бюджету.
  4. Доручити спеціалісту ІІ категорії з земельних питань Пасєці В.В. здійснювати контроль за використанням земель.
  5. Активізувати роботу щодо залучення додаткових фінансових ресурсів за державними програмами, коштів міжнародних фінансових організацій, грантів для реалізації інфраструктурних проектів.
  6. Оперативно реагувати на звернення громадян, цілеспрямовано розв’язувати їхні обґрунтовані вимоги. Першочергово звертати увагу на вирішення соціальних проблем пільгових категорій громадян, інших соціально незахищених верств населення, учасників бойових дій, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Слободяна В.М.
Сільський голова В.М.Слободян