УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 15/01/2018 року №5 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкт нерухомого майна та переведення садового будинку в житловий будинок

Розглянувши заяву та подані документи Шкільнюка Ф.Б. щодо присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна та переведення садового будинку в житловий будинок, відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки", враховуючи позитивний висновок щодо відповідності об'єкта державним будівельним нормам, виданий КП "Вінницьке обласне об'єднане бюро технічної інвентаризації" ( звіт №265-11/17, від 27.11.2017 року), виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Провести зміну адреси садового будинку, який належить Шкільнюку Федору Борисовичу, що рахувався за адресою: Вінницька область, Тиврівський район Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Кооператор», №9, присвоївши нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Кооперативна, №1.
  2. Перевести вищевказаний садовий будинок з господарськими будівлями та спорудами, який належить на праві приватної власності Шкільнюку Федору Борисовичу, відповідно до свідоцтва про право власності від 15.08.2013 р., індексний номер 8040769, який розташований за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Кооперативна, №1 в житловий будинок.
  3. Шкільнюку Ф.Б. провести реєстрацію права власності вищевказаного житлового будинку відповідно до вимог чинного законодавства.