УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 16/01/2019 року №5 с. Селище
Про встановлення переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт в 2019 році

Розглянувши запит Тиврівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області щодо затвердження переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт у 2019 році та відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 31-1, 325-1, 325-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Встановити наступні види оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт у 2019 році:

         – благоустрій та прибирання території;

         – обкошування газонів;

         – обрізання дерев та кущів, складання гілок;

         – побілка дерев;

         – ремонтні роботи;

         – розчищення снігу;

         – порізка та складування дров.

  1. Встановити перелік об’єктів на яких здійснюється виконання суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт у 2019 році:  адмінбудівля Селищенської сільської ради; Селищенський дошкільний навчальний заклад; Будинок культури с. Селище; ТОВ «Селищанське»;  центральна площа с. Селище та с. Урожайне; кладовище в селі Селище та в селі Урожайне; пам’ятник загиблим воїнам в с. Селище; сміттєзвалище;  автодорога Вінниця-Тиврів (в межах населеного пункту с. Селище); автобусні зупинки; територія прилегла до лісу по вул. Щаслива, Лісова, Травнева, Свободи в с. Селище.
  2. Копію даного рішення направити до Тиврівського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Слободяна В.М.
Сільський голова В.М.Слободян