УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 21/02/2018 року №8 с. Селище
Про роботу закладів культури щодо організації дозвілля населення

Заслухавши та обговоривши інформацію працівників культури Стропак О.А., Варганової Л.А. щодо роботи закладів культури, виконавчий комітет сільської ради відзначає, що на території сільської ради функціонують: будинок культури с. Селище, бібліотека с. Селище, клуб-бібліотека с. Урожайне. Працівники культури проводять постійну роботу щодо збереження культурно-історичної спадщини, сприяння культурного розмаїття в житті громади. До участі в художній самодіяльності залучаються всі верстви населення, культурно-масові заходи проводяться на достатньо високому організаційному рівні.
У будинку культури с. Селище працюють ансамбль «Мальви» (керівник – Бухов М.І.), ансамбль автентичного співу «Ладо» (керівник – Білоченко О.О.). Також велика увага приділяється організації дитячого дозвілля. Вдосконалюється робота дитячих клубних формувань: «Довкілля з фарбами», «Прикладне мистецтво», «Вишивання» (керівник – Білокурська К.М.).
Клубні формування та окремі представники художньої самодіяльності є постійними учасниками районних та обласних фестивалів: «Різдвяне диво», «На борщах зростає Україна», «Живемо! Любимо! Зробимо!» «Писанки Поділля», «Живий вогонь», «Хоминська січ».
В будинку культури с. Селище підготовлено та проведено концертні програми до Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні, Дня села, Нового 2018 року, різдвяних свят та культурно мистецький захід до дня Івана Купала.
Спільно з бібліотекою с. Селище та загальноосвітньою школою були проведені вечори-зустрічі, приурочені Дню пам’яті жертв Голодомору, річниці Чорнобильській трагедії, Шевченківські читання.
Разом з тим, в роботі закладів культури є певні недоліки. Потребують ремонту сцена, коридор та фойє будинку культури. Для якісного культурно-мистецького обслуговування населення не вистачає клубного формування хореографічного жанру.
Відповідно до ст. 32 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради
В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію працівників культури Стропак О.А., Варганової Л.А. взяти до відома.
  2. Роботу керівників закладів культури щодо забезпечення змістовного дозвілля молоді вважати задовільною.
  3. Керівникам закладів культури (Стропак О.А., Ясько О.П., Варгановій Л.А.):

– продовжувати роботу по організації та проведенню масових культурно-виховних заходів;

– залучати громадський актив населених пунктів сільської ради до проведення масових заходів;

– поліпшувати якість, доступність і асортимент культурно-мистецьких послуг;

– організувати вивчення культурних запитів і потреб населення в сфері організації дозвілля.

– працювати над  підвищенням кваліфікаційного рівня спеціалістів,

– провести підготовку та святкування Івана Купайла, Дня Незалежності України, Дня села.

  1. Секретарю сільської ради Криницькій О.В. проінформувати про хід виконання даного рішення на засіданні виконкому в лютому 2019 року.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря сільської ради Криницьку О.В.
Сільський голова В.М.Слободян