УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 19/09/2018 року №81 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкт нерухомого майна

Розглянувши заяву Мантюк С.Т. щодо присвоєння адреси на об'єкт нерухомого майна, який розташований на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на земельну ділянку площею 0,0787 га, для індивідуального садівництва, кадастровий номер земельної ділянки 0524585600:01:003:0406, що належить на праві приватної власності Мантюк Степану Трохимовичу, згідно договору купівлі-продажу земельної ділянки від 02.02.2018 року, реєстровий номер 193, посвідченого приватним нотаріусом Тиврівського районного нотаріального округу Смоляк Л.С., яка рахувалася за адресою: Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, СТ «Здоров’я», №9 а нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, провулок Заводський, №17.

  1. Мантюк С.Т. провести реєстрацію права власності вищевказаного об’єкту нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.

Сільський голова В.М.Слободян