УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від року
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Бовбалана Р.О. щодо присвоєння адреси на об'єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на садовий будинок та земельну ділянку на якій він розташований, площею 0,0467 га, для ведення садівництва, кадастровий номер земельної ділянки 0524585600:01:003:0370, що належить на праві приватної власності Бовбалану Роману Олексійовичу, згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯЛ №534197, виданого Тиврівською районною державною адміністрацією 16 березня 2010 року, які рахувалися за адресою Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, СТ «Автомобіліст», №28 нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Північна, №9.

  1. Бовбалану Р.О., провести реєстрацію права власності вищевказаних об’єктів нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Сільський голова В.М.Слободян