УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 19/09/2018 року №86 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Забари Н.І. щодо присвоєння адреси на об'єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на земельну ділянку площею 0,05 га, для ведення садівництва, кадастровий номер земельної ділянки 0524585600:01:003:0230, що належить на праві приватної власності Забарі Ніні Іванівні, згідно Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯЖ №270123, виданого Тиврівською районною державною адміністрацією 18 серпня 2008 року, яка рахувалася за адресою Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садове товариство «Світанок», №21 нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Світанкова, №18.

  1. Забарі Н.І., провести реєстрацію права власності вищевказаного об’єкту нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Сільський голова В.М.Слободян