УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/10/2018 року №92 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Крисько І.А. щодо присвоєння адреси на об'єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на земельну ділянку площею 0,1187 га, для ведення садівництва, кадастровий номер земельної ділянки 0524585600:01:003:0378, що належить на праві приватної власності Криську Ігору Анатолійовичу, згідно  договору дарування від 06.10.2016 року за реєстровим номером 645, посвідченого приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу Білоус О.Б., яка рахувалася за адресою Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Вишенька», №44 нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Вишнева, №33.

  1. Криську І.А., провести реєстрацію права власності вищевказаних об’єктів нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.

Сільський голова В.М.Слободян