УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 18/10/2018 року №97 с. Селище
Про присвоєння адреси на об’єкти нерухомого майна

Розглянувши заяву Казьміришеної Н.О. щодо присвоєння адреси на об'єкти нерухомого майна, які розташовані на території Селищенської сільської ради, відповідно до статті 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даних погосподарського обліку сільської ради, в зв’язку з розширенням меж населеного пункту с. Селище за рахунок території садових товариств, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В :

  1. Присвоїти на садовий будинок та земельну ділянку на якій він розташований, площею 0,0496 га, для індивідуального садівництва, кадастровий номер земельної ділянки 0524585600:01:003:0039, що належать на праві приватної власності Казьміришеній Наталії Олександрівні, згідно договору купівлі-продажу від 10.10.2014 року за реєстровим номером 980, посвідченого приватним нотаріусом Вінницького міського нотаріального округу Євстратовою О.О., які рахувалися за адресою Вінницька область, Тиврівський район, Селищенська сільська рада, садівниче товариство «Підшипник», №53 нову адресу: Вінницька область, Тиврівський район, с. Селище, вул. Зоряна, №22.

 

  1. Казьміришеній Н.О., провести реєстрацію права власності вищевказаних об’єктів нерухомого майна відповідно до вимог чинного законодавства.
Сільський голова В.М.Слободян