УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/02/2019 року №9 с. Селище
Про організацію роботи із запитами на публічну інформацію за 2017-18 роки

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації прав громадян і юридичних осіб на доступ до публічної інформації, виконавчий комітет сільської ради відзначає, що доступ до публічної інформації у Селищенській сільській раді забезпечується шляхом оперативного оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті сільської ради в мережі Інтернет, на інформаційних стендах та шляхом надання інформації за запитами на інформацію.
На офіційному веб-сайті Селищенської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет (далі – веб-сайт) розміщена публічна інформація, обов'язковість оприлюднення якої передбачена законодавством України.
Протягом 2017-18 років до виконавчого комітету Селищенської сільської ради надійшло 8 запитів на публічну інформацію, з них: в 2017 році – 6 запитів, в 2018 році -2 запити.
1. Отримано запитів 8
1.1. Пошта 1
1.2 Електронна пошта 5
1.3 Телефон
1.4 Факс 1
1.5 Особисто 1
2. Запитувач
2.1 Фізична особа 4
2.2 Юридична особа 4
3. Запити отримано з наступних питань
3.1 Земельні питання 4
3.2 Питання демографічної ситуації 1
3.3 Історико-культурна спадщина 2
3.4 Питання реалізації прав і свобод громадян 1
4. Результати розгляду запитів
4.1 Задоволено 8
Найбільш запитуваною публічною інформацією залишається інформація з земельних питань. Основною формою подання запитів на публічну інформацію - запити надіслані на електронну адресу сільської ради. Всі запити розглянуті з дотриманням строків розгляду.
З метою покращення роботи із запитами на публічну інформацію, виконавчий комітет сільської ради В И Р І Ш И В:

  1. Відповідальній особі, яка організовує доступ до публічної інформації, секретарю сільської ради Криницькій О.В.:

            1.1. Забезпечити розгляд запитів на публічну інформацію відповідно до встановлених чинним законодавством строків розгляду.

            1.2. Забезпечити систематичне та оперативне оприлюднення й оновлення на офіційному веб-сайті сільської ради інформації про діяльність Селищенської сільської  ради, передбаченої Законом України «Про доступ до публічної інформації».

  1. В зв’язку зі створенням нового офіційного веб-сайту сільської ради https://selische.silrada.org/ внести зміни в розпорядження від 01.07.2011 р. №24 “Про забезпечення доступу до публічної інформації в сільській раді” та максимально наповнити розділи офіційного веб-сайту сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Слободяна В.М.
Сільський голова В.М.Слободян