УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 01/10/2019 року №50 с. Селище
Про скликання 34 сесії сільської ради 7 скликання

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 34 сесію сільської ради 7 скликання 03 жовтня 2019 року о 15.00 год. в приміщенні сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про Програму покращення рівня доступності до отримання первинної медико-санітарної допомоги жителів с. Урожайне Селищенської сільської ради на 2019-21 роки.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
  3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Селищенської територіальної громади, яка буде виставлена на земельні торги з метою надання в оренду.
  4. Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності Селищенської територіальної громади, які виставляються на земельні торги, та затвердження умов продажу права її оренди.
  5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності Селищенської сільської ради.
  6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Погонець І.Ф.
  7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Стасюк Н.С., Стасюку М.М.
Сільський голова В.М.Слободян