УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 25/03/2019 року №17 с. Селище
Про результати вивчення попиту на об'єкт оренди та передачу в оренду приміщення

Виконавчим комітетом Селищенської сільської ради оголошено про намір передати в оренду нерухоме майно комунальної власності Селищенської територіальної громади:
- частину приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, загальною площею 34,80 м2, що знаходиться за адресою: с. Селище, вул. Дмитрівська, 94, для розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення.
Оголошення розміщено на офіційному веб-сайті Селищенської сільської ради та надруковано в газеті "Маяк" від 07.03.2019 року відповідно до рішення виконавчого комітету від 20.02.2019 р. №15 «Про оголошення щодо наміру передачі в оренду приміщення».
До виконавчого комітету сільської ради надійшла заява щодо передачі в оренду частину приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, загальною площею 34,80 м2, що знаходиться за адресою: с. Селище, вул. Дмитрівська, 94, для розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення від фізичної особи-підприємця Горпинюк Олесі Олександрівни.
Іншої заяви щодо оренди вищевказаного приміщення до виконавчого комітету сільської ради не надходило.
Відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку передачі в оренду майна комунальної власності Селищенської територіальної громади, Методики розрахунку плати за оренду майна комунальної власності Селищенської територіальної громади та пропорції її розподілу, в зв’язку із надходженням однієї заяви щодо передачі в оренду приміщення:

  1. Передати в оренду без проведення конкурсу:

– фізичній особі-підприємцю Горпинюк Олесі Олександрівні частину приміщення фельдшерсько-акушерського пункту, загальною площею 34,80 м2,  що  знаходиться  за адресою: с. Селище, вул. Дмитрівська, 94, для розміщення суб’єкта господарювання, що здійснює побутове обслуговування населення, терміном на 2 роки 11 місяців. Встановити орендну плату за перший місяць оренди в розмірі 600,00 (шістсот) грн.

  1. Укласти договір оренди нерухомого майна комунальної власності Селищенської територіальної громади з орендарем фізичною особою-підприємцем Горпинюк Олесею Олександрівною з 01 квітня 2019 року.
Сільський голова В.М.Слободян