УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 10/04/2019 року №20 с. Селище
Про скликання 29 сесії сільської ради 7 скликання

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 29 сесію сільської ради 7 скликання 16 квітня 2019 року о 15.00 год. в приміщенні сільської ради.
На розгляд сесії винести питання:

 1. Про розгляд колективного звернення жителів с. Селище щодо умов оренди земельних ділянок водного фонду.
 2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
 3. Про передачу в експлуатацію складових газорозподільної системи.
 4. Про укладення договорів на виконання робіт із землеустрою, проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, проведення земельних торгів щодо продажу земельних ділянок.
 5. Про припинення дії договору оренди земельної частки-паю, що входить до складу спадщини, у разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців з дня відкриття спадщини, в зв’язку із державною реєстрацією права власності спадкоємців на земельну частку-пай.
 6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ВАТ «Гніванський кар’єр».
 7. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Білоченко М.Л.
 8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Федчишиній В.І.
 9. Про погодження надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шайдовській М.В.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Гриценюку В.В.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Петруку В.С.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «Вінницька бджілка».
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пилипчук Г.О.
 14. Про внесення змін до рішення 21 сесії 7 скликання Селищенської сільської ради від 04.04.2018 року № 348 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».
 15. Про внесення змін до рішення 24 сесії 5 скликання Селищенської сільської ради від 10.02.2010 року № 1095 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки».
 16. Про надання матеріальної допомоги.
Сільський голова В.М.Слободян