УКРАЇНА
Селищенська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 06/06/2019 року №31 с. Селище
Про скликання 30 сесії сільської ради 7 скликання

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати 30 сесію сільської ради 7 скликання 10 червня 2019 року о 15.00 год. в приміщенні сільської ради.
На розгляд сесії винести питання:

 1. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік.
 2. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.
 3. Про встановлення ставок єдиного податку для самозайнятих фізичних осіб-підприємців на території Селищенської сільської ради на 2020 рік.
 4. Про встановлення ставки транспортного податку на території Селищенської сільської ради на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до Комплексної правоохоронної програми Селищенської сільської ради Тиврівського району Вінницької області на 2017-2020 роки.
 6. Про Програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки у Селищенській територіальній громаді, матеріально-технічного забезпечення державної пожежно-рятувальної частини № 6 м. Гнівані Тиврівського району ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2019 рік.
 7. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
 8. Про тимчасове припинення роботи Селищенського дошкільного навчального закладу.
 9. Про передачу в експлуатацію складових газорозподільної системи.
 10. Про надання матеріальної допомоги.
 11. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень сільського голови.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Селище Селищенської сільської ради Тиврівського району Вінницької області.
 13. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду.
 14. Про припинення дії договору оренди землі та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.
 15. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «ВФ Україна».
 16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рябову П.І.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шиманській І.В.
 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Космині М.Ф.
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Костюкевич Т.В.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності Селищенської територіальної громади, яка буде виставлена на земельні торги з метою продажу.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Кузнєцовій А.Г.
 23. Про внесення змін до рішення 10 сесії 22 скликання Селищенської сільської ради від 30.12.1997 р. «Про передачу земельної ділянки у приватну власність».
 24. Про відмову у включенні до переліку громадян на надання у власність земельної ділянки гр. Пінчука Р.С.
 25. Про підписання акту прийому-передачі межових знаків на зберігання щодо земельної ділянки, розташованої в с. Селище по вул. Свободи, 19.
Сільський голова В.М.Слободян